Dołącz do programu partnerskiego wink lashes

Lubisz nasze produkty? Dołącz do naszego programu i zarabiaj! Otrzymasz prowizję za każdą poleconą klientkę. To proste!

Dlaczego powinnaś dołączyć do naszego programu?

Nawet 11% prowizji za zakup

Otrzymasz jedną z najwyższych prowizji na rynku za każdą klientkę, która kupi przez Twój spersonalizowany link!

Atrybucja w modelu last-click

Korzystaj z atrybucji w modelu last-click i 30-dniowej żywotności plików cookie.

Każdy może dołączyć!

Nie musisz być influencerką z ogromnymi zasięgami, aby promować Wink Lashes. Wystarczy, że będziesz promować naszą markę wśród znajomych lub klientek!

Masz nasze wsparcie!

Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności lub będziesz mieć pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Panel ze statystykami

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Logując się do swojego panelu widzisz dokładnie ile osób kliknęło w Twój link i ile sprzedałaś.

Dla kogo jest program?

Influencerki

Posiadasz profile na social mediach lub prowadzisz bloga i możesz polecać Wink Lashes swoim obserwatorkom! Umieść link w opisach filmu, w Insta stories lub swoim bio.

Nasze klientki

Twoje koleżanki kupują Wink Lashes z Twojego polecenia? Zapłacimy Ci jeśli kupią przez Twój link, który wyślesz im przez Messenger, WhatAapp czy też mailowo.

kosmetyczki

Polecaj Wink Lashes klientom, które odwiedzają Twój gabinet lub przychodzą do Ciebie na makijaż! Umieść swój link na ulotce, wyślij mailowo lub przez komunikator.

Potrzebujesz naszego wsparcia lub pomysłów na promocję? Napisz do nas: help@winklashes.pl.

Tło Wink Lashes

Dołącz do naszego programu. To nic nie kosztuje!

Za każdy zakup z Twojego spersonalizowanego linku otrzymasz nawet 11% prowizji!

FAQ Programu Partnerskiego

Zarejestruj się na https://webepartners.pl/programy-partnerskie/wink-lashes/ i dołącz do naszego programu. Następnie wygeneruj specjalny link, którego możesz używać w opisach swoich filmów, na blogu, w bio na Instagramie i tak dalej. Dokładną instrukcję dołączenia do programu znajdziesz tutaj: https://webepartners.pl/download/42896/
Prowizja za polecenia oznacza, że od każdej pozytywnie zakończonej sprzedaży w naszym sklepie, która dojdzie do skutku z Twojego polecenia poprzez link afiliacyjny, otrzymasz od nas 11,00% wartości tej transakcji. Np. jeśli ktoś zrobi zakupy za 200zł, Ty otrzymujesz 22zł brutto.
Tak. Dzięki linkom afiliacyjnym możesz polecać nasze produkty w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest itp.). Możesz również polecać wśród znajomych mailem lub poprzez komunikatory typu Messenger czy WhatsApp.
Nie. Nie jesteś w żaden sposób zobligowana do prowadzenia konkretnych działań. Sama decydujesz, kiedy działasz, które produkty będziesz polecać i z jakich narzędzi afiliacyjnych korzystać.
Wszystkie informacje na temat kliknięć i transakcji znajdują się w Twoim profilu na webePartners. Korzystamy z niezależnego podmiotu, żebyś miała pewność, że każda Twoja transakcja faktycznie jest zapisana.
Często proponujemy kupony naszym klientom, zwłaszcza w czasie świąt, Halloween, Walentynek, przy okazji końca kolekcji. Dostaniesz wtedy od nas informację, że taki kod jest aktywny i możesz go promować. Jeśli zależy Ci na imiennym kodzie rabatowym, odezwij się na help@winklashes.pl i napisz w tytule "Program partnerski"
Nie wysyłamy produktów do osób, które dołączają do programu. W momencie, kiedy przez Twój link pojawią się pierwsze transakcje, na pewno dostaniesz od nas prezent. Najlepsze partnerki otrzymują od nas paczki z nowościami 🙂
Nie, działalność nie jest konieczna! Prowizję rozliczasz z webePartners i możesz to robić nie mając firmy.