Potrzebujesz pomocy? Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie dostępni pod mailem:

help@winklashes.pl

O rzęsach magnetycznych

Wink Lashes

Rzęsy magnetyczne Wink Lashes to bardzo naturalnie wyglądające rzęsy w 14 różnych stylach. Zadbaliśmy o to, aby rzęsy były bardzo lekkie dzięki 10 małym magnesom, (większość rzęs magnetycznych na rynku ma ich maksymalnie 6) i odpowiednim materiałom. Tanie zamienniki są ciężkie, sztywne i po prostu mniej wygodne. Kupując od nas masz też gwarancję, że każdą parę sprawdzamy dokładnie, aby towar, który dostaniesz był najwyższej jakości. No i w końcu piękne i solidne opakowanie Wink Lashes pozwoli Ci w łatwy sposób zachować odpowiednią higienę rzęs, dzięki czemu możesz je nosić ponad 30 razy (i sprawdzą się świetnie na prezent!)
Każda para rzęs magnetycznych posiada 10 małych i silnych magnesów na każdym pasku. Magnesy przyciągane są przez wysoką zawartość tlenku żelaza (iron oxides), który znajduje się w magnetycznym eyelinerze. To zupełnie bezpieczny składnik, który nadaje kosmetykom czarnego koloru i znajdziesz go w wielu produktach do makijażu.
Magnetyczny eyeliner od Wink Lashes posiada wszelkie badania bezpieczeństwa wymaganych w Europie. Wiele eyelinerów dostępnych na portalach aukcyjnych takich badań nie posiada albo jest to niemożliwe do weryfikacji. Jeśli jest to dla Ciebie ważne, polecamy Ci nasz produkt, który jest też wytrzymały i sprawdzony przez wiele z Was 🙂
Wszystkie nasze produkty powstają w sterylnych warunkach według najwyższych standardów. Są odpowiednio zapakowane i przebadane zgodnie z europejskimi wymogami. Jak przy wprowadzaniu każdego nowego kosmetyku do makijażu, zalecamy wykonanie próby alergicznej na ręce przed zastosowaniem na oko!
Instrukcję dołączamy do każdej paczki i na każdym pudełku! Jeśli chcesz zobaczyć jak aplikacja wygląda, wpadnij do nas na Instagram, YouTube lub TikToka.
Jak najbardziej! Jeśli masz naturalnie długie włoski, niepomalowane mogą się minimalnie odznaczać. Pomaluj swoje naturalne rzęsy zanim założysz rzęsy magnetyczne Wink Lashes.
Wszystkie nasze rzęsy są w 100% wegańskie, dlatego nie używamy włosia norki do produkcji. Nasze rzęsy są zrobione ze specjalnie stworzonego włókna, które nadaje im bardzo naturalny wygląd będąc jednocześnie cruelty-free, a pasek to wysokiej jakości bawełna.
Przed nałożeniem eyelinera na powiekę, przyłóż pasek z rzęsami do linii rzęs. Jeśli widzisz, że jakaś część wychodzi poza oko, obetnij rzęsy o 1-2 magnesy. W żaden sposób nie wpłynie to na ich trwałość, a na pewno zwiększy komfort noszenia i pozwoli uniknąć efektu opadającego oka.
Nasze rzęsy wystarczą Ci na ponad 30 razy jeśli będziesz o nie dbać i przechowywać w odpowiedni sposób! Niektóre nasze klientki informowały nas, że rzęsy nawet po 30 razach dalej wyglądają super i będą nosić je jeszcze wiele razy! Eyeliner zachowuje wszystkie swoje właściwości przez 6 miesięcy od otwarcia.
Po zdjęciu rzęs, upewnij się, że żadne resztki eyelinera czy innych produktów nie zalegają na magnesach. Przetrzyj magnesy patyczkiem kosmetycznym. Użyj do tego środka do demakijażu, który nie zawiera oleju! Pamiętaj, aby trzymać swoje rzęsy w oryginalnym opakowaniu, gdzie będą czekać na kolejne wyjście 🙂

Płatność, dostawa i zwroty

Wszystkie paczki wysyłamy w ciągu 48h, chyba że jest to przedsprzedaż lub w inny sposób zostało to zaznaczone na stronie. Korzystamy z niezawodnego Inpostu, żeby Twoja przesyłka była u Ciebie jak najszybciej!
Po otrzymaniu paczki rzęsy okazały się “zbyt” albo “za mało”? Bez poblemu możesz wymienić je na inną parę! Odezwij się do nas na help@winklashes.pl i dogadamy szczegóły. Pamiętaj, że zwrotom i wymianom podlegają produkty nowe i nieużywane.
Zwrotowi podlegają wszystkie produkty, które nie były używane. Odwiedź naszą stronę “Zwroty i reklamacje”, aby dowiedzieć się więcej.
Tak! Jeśli Twojego kraju zamieszkania nie ma u nas na stronie, odezwij się do nas na help@winklashes.pl i na pewno coś wymyślimy 🙂
Nasze dostawy są obsługiwane przez InPost. Oferujemy dostawę kurierem, do paczkomatu oraz za pobraniem.
Tak, jest taka możliwość na terenie Polski!